Co to jest HYROX?

77
Globalnych Wyścigów
550 000+
Atletów
Sezon 2024/25

W ciągu ostatniego roku odbyło się ponad 40 wyścigów na całym świecie, gromadząc ponad 90 000 zawodników i 50 000 widzów. HYROX to niezwykle popularny sport z dynamicznie rozwijającą się globalną społecznością.

Znany jako Światowa Seria Wyścigów Fitness, HYROX łączy bieganie i trening funkcjonalny – uczestnicy przebiegają 1 km, a następnie wykonują ćwiczenia funkcjonalne, powtarzając ten cykl osiem razy. Każdy wyścig odbywa się w dużych halach wystawowych, tworząc wciągające i emocjonujące wydarzenie, w którym kibice mogą dopingować zawodników.

Zarówno profesjonalni sportowcy, jak i codzienni entuzjaści fitnessu biorą udział w zawodach, a akredytowane siłownie na całym świecie są otwarte dla każdego, kto chce dołączyć. HYROX to sport dla wszystkich.

Jedyne na świecie smartwatche z oficjalnym trybem HYROX Race

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki smartwatchowi Amazfit i jego ekskluzywnemu, wbudowanemu trybowi HYROX Race.

W kategorii Indoor Workouts (treningi w pomieszczeniach) na Twoim zegarku możesz wybrać treningi Single, Double lub Team Relay i zmierzyć się z ośmioma dyscyplinami HYROX: SkiErg, Sled Push, Sled Pull, Burpee Broad Jumps, Wioślarz, Spacer Farmera, Sandbag Lunge oraz Wall Ball.

1. SkiErg

2. Sled Push

3. Sled Pull

4. Burpee Broad Jumps

5. Wioślarz

6. Spacer farmera

7. Sandbag Lunge

8. Wall Ball

Smartwatche Amazfit z trybem HYROX RACE

Jak używać trybu HYROX RACE

Atleci Amazfit

Hunter McIntyre to amerykański sportowiec i trener fitness, który ugruntował swoją pozycję jako dominująca siła w świecie biegów z przeszkodami, a obecnie także w HYROX.

Hunter był obrońcą w programie CBS’s Million Dollar Mile, którego producentem był Lebron James, i pobił rekord świata w Murph Challenge, zbierając przy okazji tysiące dolarów na cele charytatywne. Wziął także udział w CrossFit Games 2019, po otrzymaniu dzikiej karty, aby zmierzyć się z najlepszymi w sporcie, w którym nigdy wcześniej nie startował.

Od 2020 roku Hunter skupia swoje wysiłki głównie na dynamicznie rozwijającej się dyscyplinie HYROX. Jest trzykrotnym mistrzem świata i obecnie stara się odzyskać swój tytuł. Hunter jest rekordzistą świata HYROX w kategorii Men’s Pro z czasem 53:22, co skutecznie nadało mu tytuł „Najszybszego człowieka w fitnessie”.

Dołącz do nas na wyścigu HYROX w Twojej okolicy

Wejdź na stronę Find My Race na oficjalnej stronie HYROX, aby znaleźć nadchodzący wyścig w pobliżu – i widzimy się na starcie!

imgi_76_13_55c7e742-9e18-4ef6-8237-648ca0e49951

Dołącz do społeczności HYROX i zacznij trenować

Udaj się do akredytowanego klubu treningowego HYROX i zostań częścią globalnej społeczności HYROX, przygotowując się do swojego wyścigu.