Smartwatch Amazfit Cheetah Pro Run Track Black
Smartwatch Amazfit Cheetah Pro Run Track Black
 • Smartwatch Amazfit Cheetah Pro Run Track Black
 • Smartwatch Amazfit Cheetah Pro Run Track Black
 • Smartwatch Amazfit Cheetah Pro Run Track Black
 • Smartwatch Amazfit Cheetah Pro Run Track Black
 • Smartwatch Amazfit Cheetah Pro Run Track Black
 • Smartwatch Amazfit Cheetah Pro Run Track Black
 • Smartwatch Amazfit Cheetah Pro Run Track Black

Smartwatch Amazfit Cheetah Pro Run Track Black

1 349,00 zł
Ilość
0 ocen

Jako elitarny biegacz nigdy nie zadowalasz się drugim miejscem. Optymalizuj swoje osiągi dzięki spersonalizowanym wskazówkom treningowym opartym na sztucznej inteligencji oraz dzięki wiodącej w branży technologii GPS, która nie spuszcza Cię z oka - gdziekolwiek biegasz. Rekordy są po to, aby je pobić, zatem sięgnij po złoto z Amazfit Cheetah Pro.

Amazfit Cheetah Pro
Zegarek do biegania z Chat AI Coaching
Lekka konstrukcja klasy Premium.
Niedościgniona dokładność GPS.
Spersonalizowane wskazówki treningowe.
Obsługiwany przez Zepp OS 2.0
Obsługiwany przez Zepp OS 2.0
Jako elitarny biegacz nigdy nie zadowalasz się drugim miejscem.
Optymalizuj swoje osiągi dzięki spersonalizowanym wskazówkom treningowym opartym na sztucznej inteligencji oraz dzięki wiodącej w branży technologii GPS, która nie spuszcza Cię z oka - gdziekolwiek biegasz.
Rekordy są po to, aby je pobić, zatem sięgnij po złoto z Amazfit Cheetah Pro.
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
BIEGAJ Z PRECYZJĄ
Śledź trasę, którą pokonujesz z dokładnością, która w 99,5%1 dorównuje złotemu standardowi profesjonalnych urządzeń GPS.
MaxTrack™: Wiodąca w branży technologia GPS
Amazfit Cheetah Pro rewolucjonizuje funkcję pozycjonowania w smartwatchach dzięki swojej najnowocześniejszej, dwuzakresowej antenie GPS, stworzonej do odbierania dokładnie tego samego Spolaryzowanego Kołowo sygnału, który jest wysyłany przez satelity.
To właśnie za sprawą tej technologii zegarek odbiera maksymalną ilość sygnałów satelitarnych i zapewnia bardzo precyzyjne pozycjonowanie.
Max
Antena GPS jest w stanie odebrać prawie 100% sygnałów satelitarnych, podczas gdy anteny w innych dostępnych na rynku smartwatchach mogą odebrać ich tylko około 50%.
Track
Teraz możesz swobodnie biegać po mieście między wysokimi budynkami lub w parku, wśród wysokich drzew. Zastosowana technologia klasy lotniczej redukuje zakłócenia wielościeżkowe i śledzi Twój ruch z wyjątkową dokładnością.
Amazfit Cheetah Pro
Złoty standard lokalizatora GPS
Smartwatch konkurencji
Złoty standard dokładności GPS
Amazfit Cheetah Pro może odbierać sygnały satelitarne L1 i L5 w celu precyzyjnego dwuzakresowego śledzenia GPS, a także obsługuje sześć systemów pozycjonowania satelitarnego, dzięki czemu Twój zegarek zawsze będzie w zasięgu2.
Amazfit Cheetah Pro zadba o Twoją lokalizację, bez względu na to, gdzie poniosą Cię nogi.
Importuj i Mapuj Twoje
Ulubione Trasy
Amazfit Cheetah Pro
Precyzyjna Nawigacja
Zaimportuj plik trasy3 z aplikacji Zepp i nawiguj z niesamowitą precyzją podczas biegu.
Amazfit Cheetah Pro
Mapy offline
Wyszukaj w aplikacji Zepp kolorową mapę4 obszaru, po którym planujesz biec, a następnie pobierz ją i zapisz w pamięci zegarka. Użyj jej z pasującą zaimportowaną trasą, a z łatwością dowiesz się, który zakręt wybrać, nawet gdy będziesz biegł po nieznanych ścieżkach.
Amazfit Cheetah Pro
Zapisywanie punktów lokalizacji
Regularne pokonywanie tej samej trasy to świetny sposób na śledzenie swoich postępów w miarę upływu czasu, dlatego zapisuj ulubione pliki tras w zegarku, aby zawsze mieć do nich łatwy dostęp. Możesz nawet zapisywać punkty lokalizacji podczas biegu i wrócić do nich innym razem.
BIEGAJ JAK PRO
Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zwiększenie wytrzymałości, szybkości, intensywności treningu, tempa czy pokonywanych dystansów, spersonalizowane podejście do biegania jest kluczem do przełamania własnych ograniczeń.
Amazfit Cheetah Pro
Spersonalizowane plany dla każdego biegacza
Ulepszone na potrzeby Amazfit Cheetah Pro, wsparcie treningowe Zepp Coach™ wykorzystuje moc sztucznej inteligencji, aby zapewnić spersonalizowane plany biegania dostosowane do Ciebie i celów, jakie chcesz osiągnąć.
Plany są generowane na podstawie aktualnego poziomu, jaki reprezentujesz oraz daty biegu, dystansu i postawionych sobie celów. Wszystko po to, abyś stanął na linii startu, mając kondycję, która da Ci realne szanse na wygraną.
Amazfit Cheetah Pro
Trening wspierany przez AI
Twój inteligentnie opracowany program treningowy będzie z tygodnia na tydzień optymalizowany na podstawie osiąganych przez Ciebie postępów.
Aby pomóc Ci uniknąć przetrenowania, Zepp Coach™ będzie na bieżąco dostarczał Ci naukowych wskazówek, informując Cię, kiedy jesteś gotowy do zwiększenia intensywności, a kiedy warto, byś zrobił sobie przerwę.
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Otrzymuj spersonalizowane plany treningowe
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Zarządzaj intensywnością w sposób planowy
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Obserwuj swoje postępy
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Biegaj mądrzej, nie przeciążaj się
Amazfit Cheetah Pro
Twój osobisty Trener, zawsze gotowy na czat
Masz pytanie dotyczące swojego treningu? Pytaj śmiało!
Funkcja Zepp Coach™ AI Chat w aplikacji Zepp, oparta na generatywnej sztucznej inteligencji i zastosowanym Dużym Modelom Językowym (LLM), rozpoznaje mowę w Twoim ojczystym języku i odpowiadając po kolei na każde pytanie, pomaga Ci osiągnąć Twoje cele treningowe.
Poczujesz się jak na indywidualnej sesji z prawdziwym trenerem personalnym.
Uwaga:
Ta funkcja nie będzie dostępna we wszystkich Krajach i Regionach i będzie dostępna na okres próbny trwający miesiąc. Dalsze korzystanie z niej będzie wymagało subskrypcji.
Trenuj, by wygrać
Poważnie myślisz o bieganiu, więc rozumiesz, że jak ważny jest dobrze zaplanowany trening.
Twórz Szablony Treningowe w aplikacji Zepp5 i synchronizuj je z zegarkiem, aby móc trzymać się rutyny treningowej, która pomoże Ci poprawiać efektywność każdego treningu.
Dla maksymalnej efektywności szablony Treningu Interwałowego mogą nawet być tworzone bezpośrednio na zegarku.
Personalizuj Swoje Dane o Wydajności
Wybierz od czterech do sześciu parametrów, które mają być wyświetlane w interfejsach Twoich trybów sportowych, aby skupić się na danych kluczowych dla osiągniecia Twoich indywidualnych celów.
Każda kategoria danych dysponuje bogatym zestawem* wskaźników do wyboru, co ułatwia porównywanie szczegółów z Twojego ostatniego okrążenia do bieżącego, i o wiele więcej.
Bądź zmotywowany i nieustraszony
Osiągnij poziom dyscypliny i skupienia wymagany od elitarnych sportowców dzięki Amazfit Cheetah Pro.
Nadaj tempo i Trenuj profesjonalnie
Trenujesz do kolejnego wyścigu? Ustaw docelowe tempo AI w Virtual Pacer6 i sprawdź, jak sobie poradzisz.
Gdy masz już za sobą kilka biegów i chcesz zobaczyć, jak poradziłbyś sobie w dniu wyścigu, sprawdź swoje Przewidywanie osiągnięć w wyścigu7 w aplikacji Zepp.
Amazfit Cheetah Pro
Wykorzystaj specjalistyczne dane fitness
Śledź swoje maksymalne zużycie tlenu (VO₂ Max) i uzyskuj wyniki w czasie rzeczywistym8 podczas trybów sportowych Outdoor Running i Track Run, aby wiedzieć czy poprawiasz się, czy też powinieneś odpocząć i zregenerować siły.
Zrozum swoją wydajność na głębszym poziomie dzięki PeakBeats™.
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Tryb Track Run precyzyjnie lokalizujący tor biegu
Aby pomóc Ci osiągnąć kolejny poziom, wyspecjalizowany tryb Track Run zapewnia profesjonalne dane, takie jak czas, dystans i tempo dla każdego okrążenia, które przebiegniesz.
W razie potrzeby algorytm zegarka może inteligentnie skorygować trajektorię9> i odległość, aby upewnić się, że dane dotyczące wydajności w aplikacji Zepp są zgodne z wybranym torem.
Udostępnij przebytą trasę
Dzięki współpracy Amazfit i adidas Runtastic możesz synchronizować10 Twoje trasy biegowe i dane dotyczące wydajności z Twoim kontem aplikacji adidas Running, a także ze Strava, Komoot i Relive – a nawet aplikacjami na smartfony, takimi jak Apple Health i Google Fit.
Amazfit Cheetah Pro
BIEGAJ SZYBKO, BIEGAJ MĄDRZE
Od dokładnego śledzenia tętna po automatyczne wykrywanie rodzaju treningu, który rozpoczynasz – Amazfit Cheetah Pro zadba o podstawy, dzięki czemu możesz skupić się na bieganiu.
Dokładne śledzenie tętna podczas treningu
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Śledzenie stref tętna
Zegarek dokładnie śledzi tętno wysiłkowe11 i , aby pomóc Ci zrozumieć szczegóły Twojej wydajności. Ustaw powiadomienia o zbyt wysokim tętnie wysiłkowym, aby biegać bezpiecznie.
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Podłącz zegarek z pasem telemetrycznym
Oprócz dokładnego śledzenia tętna za sprawą wbudowanego w zegarku czujnika, system Zepp OS 2.0 zapewnia potężną łączność Bluetooth potrzebną do połączenia zegarka z urządzeniami treningowymi, takimi jak pasy piersiowe z czujnikami do monitorowania tętna podczas treningu.
Monitoruj tętno regeneracji
Sprawdź tętno regeneracjitętno regeneracji w aplikacji Zepp w ciągu trzech minut po zakończeniu ćwiczeń. Śledzenie czasu potrzebnego na powrót do tętna spoczynkowego po treningu to świetny sposób, by zrozumieć, na jakim poziomie sprawności jesteś i jak intensywnie ćwiczyłeś.
Odnieś sukces już
na starcie
Ikona szybkiego uruchamiania
Wybierz i naciśnij tarczę zegarka z ikoną szybkiego startu, by natychmiast przejść do ekranu GO trybu sportowego Bieg Plenerowy. Wystarczy jedno dotknięcie ekranu i możesz ruszać w trasę.
Amazfit Cheetah Pro
Tryb przycisku
Z łatwością obsługuj zegarek podczas biegu, używając tylko koronki i przycisków sterujących. Ten sposób jest o wiele praktyczniejszy niż przesuwanie palcem po ekranie dotykowym podczas intensywnej aktywności czy na trudnej trasie.
Amazfit Cheetah Pro
Automatyczne wykrywanie 8 dyscyplin sportowych
Zegarek inteligentnie rozpoznaje12 osiem określonych aktywności sportowych - w tym bieganie na świeżym powietrzu i bieganie na bieżni - dzięki temu Twój zegarek zawsze będzie gotowy do akcji, gdy tego potrzebujesz.
Amazfit Cheetah Pro
Zarządzaj danymi sportowymi po swojemu
Ustaw zegarek tak, aby podczas treningu wyświetlał13 dane sportowe na ekranie, a nawet przekazywał za pomocą komunikatów głosowych14 w czasie rzeczywistym kluczowe wskaźniki wydajności.
Amazfit Cheetah Pro
Przechowywanie i odtwarzanie muzyki
Zapisz w zegarku swoją playlistę do biegania15 i ciesz się odtwarzaniem muzyki bez użycia telefonu, przez wbudowany głośnik zegarka lub podłączone słuchawki Bluetooth.
Amazfit Cheetah Pro
150+ Trybów Sportowych
Dzięki dedykowanym trybom do biegania na świeżym powietrzu, bieżni, triathlonu, HIIT i innych, Amazfit Cheetah Pro ma tryb sportowy dla każdego biegacza.
Rozpoznawanie ćwiczeń siłowych
Amazfit Cheetah Pro automatycznie wykrywa 25 ćwiczeń siłowych16, a także śledzi Twoje serie, powtórzenia i czas odpoczynku. Po treningu otwórz aplikację Zepp i sprawdź, które mięśnie ćwiczyłeś.
Bieganie z obciążeniem
Trenuj nogi z większymi ciężarami, aby osiągnąć bardziej dynamiczne starty w zawodach i mocne sprinty. Trenuj z lżejszymi ciężarami, aby poprawić swoją wytrzymałość na dłuższych dystansach.
Bieganie z obciążeniem
Trenuj nogi z większymi ciężarami, aby osiągnąć bardziej dynamiczne starty w zawodach i mocne sprinty. Trenuj z lżejszymi ciężarami, aby poprawić swoją wytrzymałość na dłuższych dystansach.
ZAPROJEKTOWANY DLA BIEGACZY
Lekki i wytrzymały, wygodny i oddychający - ten aerodynamiczny smartwatch został stworzony z myślą o biegaczach.
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Wysokiej klasy, smukły design
Pierścień wokół ekranu ze stopu tytanu
Dla wyrafinowanego i profesjonalnego wyglądu. Mocny, a jednocześnie lekki.
Ramka polimerowa wzmocniona włóknami
Superlekka obudowa zegarka, ważąca zaledwie 34 g. Stworzony z myślą o wygodzie i trwałości.
Przygotowany na solidną dawkę potu
5 ATM Wodoodporność17.
Odprowadzający pot nylonowy pasek.
Uwaga:
Uwaga: 32g bez paska.
Czytelny ekran, Wygodny w obsłudze
Wyposażony w ekran Corning® Gorilla® Glass 3, który jest chroniony powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców, wyświetlacz HD AMOLED jest bardzo jasny i czytelny w każdych warunkach.
Wygodna koronka i przycisk ułatwiają sterowanie zegarkiem podczas biegu, co umożliwia dokładną, płynną i stabilną interakcję z urządzeniem nawet, gdy jesteś w ruchu.
Jasność do
1000 nitów
331 PPI
Klasyczna
koronka
Najważniejsze dane zawsze na widoku
Odkryj szeroką gamę tarcz zegarka, w tym warianty, które prezentują kluczowe dane fitness, takie jak VO₂ Max.
Wybierz opcję z możliwością edycji, aby dostosować widżety danych wyświetlane na ekranie głównym.
100+ Tarcz zegarka
z dopasowanymi ekranami Always-on18
PROWADŹ STYL ŻYCIA GODNY
ZWYCIĘZCY
Jesteś skupiony na realizacji wszystkich swoich ambitnych celów zawodowych, sportowych i życiowych, dlatego potrzebujesz smartwatcha, który pomoże Ci się wybić na tle innych.
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Połączenia telefoniczne via Bluetooth
Wykonuj i odbieraj połączenia via Bluetooth, nawet gdy jesteś w ruchu.
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Obsługuje Amazon Alexa19
Sprawdź pogodę i korzystaj z różnego rodzaju inteligentnych funkcji zanim ruszysz do akcji.
Uwaga
*Amazon, Alexa i wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów stowarzyszonych.
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Asystent głosowy offline
Funkcje takie jak włączanie trybu sportowego można wykonywać za pomocą poleceń głosowych, bez użycia rąk.
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
Poranny Raport
Zrób przegląd najważniejszych informacji20 przed każdym porannym biegiem.
Amazfit Cheetah Pro
Szeroki wybór ponad 100 aplikacji
System operacyjny Zepp OS 2.0 zapewnia dostęp do bogatego ekosystemu ponad 100 aplikacji, które możesz pobrać na zegarek z aplikacji Zepp.
Amazfit Cheetah Pro
Amazfit Cheetah Pro
Amazfit Cheetah Pro
Bateria, która nie przestaje działać
Zdolny, by wytrzymywać21 do 14 dni na jednym ładowaniu, Amazfit Cheetah Pro ma pokłady energii dorównujące Twoim.
Włącz Automatyczny tryb GPS, a zegarek inteligentnie dostosuje ustawienia GPS, aby oszczędzać energię podczas, gdy biegasz po terenach o silnym poziomie sygnałów satelitarnych.
Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro Amazfit Cheetah Pro
BIEGNIJ W STRONĘ ZDROWSZEGO ŻYCIA
Skoncentrowany na zdrowiu system Zepp OS 2.0 i zaawansowany czujnik BioTracker™ PPG współpracują ze sobą, aby bardzo dokładnie śledzić i dostarczać dane dotyczące Twojego zdrowia i kondycji.
 • Model
  Cheetah Pro
 • Wymiary
  46.7 x 46.7 x 10.9 mm
 • Rodzaj wyświetlacza
  AMOLED
 • Przekątna wyświetlacza
  1,45"
 • Rozdzielczość wyświetlacza
  480 x 480 px
 • Materiał wykonania koperty
  Stop tytanowy
 • Odporność
  Wodoodporność 5 ATM, Odporność na wstrząsy
 • Czujniki
  Akcelerometr, magnetometr, pulsoksymetr, pulsometr, czujnik światła, wysokościomierz barometryczny, żyroskop
 • Rodzaje monitorowania aktywności
  Krokomierz, licznik spalonych kalorii, monitorowanie snu, monitorowanie poziomu stresu, monitorowanie tętna, pomiar czasu treningu
 • Tryby aktywności
  150+ trybów: bieganie, jazda rowerem, pływanie, treningi na świeżym powietrzu, wspinaczka, wędkarstwo, jazda na deskorolce, jazda na rolkach, parkour, sporty halowe, stepper , aerobik, trening siłowy, sztuki walki, hokej, tenis i inne
 • Funkcje multimedialne
  Odtwarzanie muzyki, sterowanie odtwarzaczem
 • Funkcje telefoniczne
  Powiadomienia o: połączeniach, SMS, e-mail; podgląd wiadomości; odbieranie i odrzucanie połączeń
 • Funkcje dodatkowe
  Alarm wibracyjny, budzik, kalendarz, prognoza pogody, stoper, timer
 • Wbudowany mikrofon
  Tak
 • Wbudowany głośnik
  Tak
 • Łączność bezprzewodowa
  Bluetooth, WIFI
 • Tryby lokalizacji
  GPS, GLONASS, Galileo, BDS, QZSS
 • System operacyjny
  Dedykowany system operacyjny producenta
 • Bateria
  450 mAh litowo-jonowa
 • Czas pracy na baterii
  do 14 dni standardowego użytkowania
 • Czas ładowania
  ok. 2 h
 • Materiał wykonania paska
  Nylonowy
 • Długość paska
  150-215 mm
 • Kompatybilny z systemami
  Android 7.0 lub nowszym, iOS 12.0 lub nowszym
 • Akcesoria w zestawie
  Kabel ładujący, instrukcja użytkowania
 • Pamięć wbudowana
  Tak- 4 GB
 • Mapy offline
  Tak
 • Połączenia telefoniczne przez Bluetooth
  Tak
 • Odtwarzanie muzyki
  Przez wbudowany głośnik lub podłączone słuchawki Bluetooth
 • Informacje głosowe w trakcie treningu na żywo
  Przez wbudowany głośnik lub podłączone słuchawki Bluetooth
 • Szybkie uruchamianie trybów sportowych
  Ikona tarczy zegarka szybkiego startu

Pliki do pobrania

Amazfit Cheetah Pro

Instrukcja obsługi Amazfit Cheetah Pro

Pliki do pobrania (1.31MB)

16 innych produktów w tej samej kategorii: