Smartwatch Huami Amazfit GTR 3 Moonlight Grey - Oficjalny Sklep
Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey
 • Obecnie brak na stanie
 • Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey
 • Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey
 • Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey
 • Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey
 • Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey
 • Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey
 • Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey

Smartwatch Amazfit GTR 3 Moonlight Grey

499,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie
0 ocen

Amazfit GTR 3 to elegancki i funkcjonalny zegarek posiadający zakrzywioną konstrukcję bezramkową połączoną z aluminium oraz bajecznie kolorowy ekran HD AMOLED. 

Amazfit GTR 3

Smart Health Made Easy

Skonstruowany, by trwać

21-dniowy czas pracy baterii | Łatwe zarządzanie zdrowiem przez 24 na dobę | Zaawansowany system operacyjny Zepp OS | Obsługa wbudowanych funkcji za pomocą ekranu dotykowego i koronki | Wyświetlacz HD AMOLED

Moc stworzona, by trwać

Amazfit GTR 3 zapewnia moc i wydajność, z których możesz swobodnie korzystać przez bardzo długi czas.

W smukłej i lekkiej obudowie, która cechuje klasyczne, okrągłe zegarki, udało się zaimplementować nie tylko szeroką gamę zaawansowanych funkcji, ale także bardzo wydajną baterię, która wystarcza nawet na 21 dni pracy.

Klasyczna estetyka i technologia przyszłości w jednym

Jako inteligentne urządzenie, które masz zawsze przy sobie, będące więcej niż gadżetem, ale też dopełnieniem stroju, Twój zegarek musi nie tylko świetnie wyglądać, ale także być niezawodny.

Zainspirowany klasycznymi zegarkami, ten niezwykle elegancki Amazfit GTR 3 ma okrągłą obudowę, wykonaną z lekkiego, ale wytrzymałego stopu aluminium lotniczego oraz ozdobna koronę.

Zakrzywiony szklany ekran jest płynnie zintegrowany z obudową zegarka. Brak pierścienia otaczającego tarczę jeszcze bardziej zwiększa immersję (efekt zanurzenia w obrazie), podczas gdy wygodne, wymienne paski dopasujesz do każdego stroju - od garnituru po strój do ćwiczeń, dzięki czemu w każdej sytuacji będziesz wyróżniać się nienagannym stylem.

Thunder Black

Korpus zegarka wykonany ze stopu aluminium, skórzany pasek

Moonlight Grey

Korpus zegarka wykonany ze stopu aluminium, pasek z fluoroelastromeru

Wyraźny i łatwy do odczytania wyświetlacz HD AMOLED

Duży, 1,39-calowy ekran urządzenia Amazfit GTR 3 o niespotykanej dotąd wyrazistości obrazu, osiągający rozdzielczość 326 ppi, charakteryzuje się współczynnikiem obudowy do ekranu (screen-to-body ratio) na poziomie 66% i jest widoczny nawet w pełnym słońcu. Ciesz się bogatym w kolory wyświetlaczem, który wyświetli każdy szczegół tak precyzyjnie i wyraźnie, jak nigdy wcześniej.

Rozmiar ekranu

Stosunek ekranu do obudowy

Jasność

PPI

TARCZE zEGARKÓW o żYWYCH, iNTENSYWNYCH kOLORACH i fUNKCJA ALWAYS-oN DISPLAY

Dopasuj swój smart zegarek do nastroju, stylizacji lub okazji dzięki szerokiemu wyborowi ponad 150 stylowych tarcz zegarka z praktyczną funkcją Always-on Display, pozwalającą na sprawdzanie ważnych informacji na zablokowanym ekranie. Chcesz, aby Twój zegarek był bardziej zaawansowany technologicznie? Przenieś się w przyszłość i wybierz jedną z 15 unikalnych animowanych tarcz.

Priorytetyzuj używane funkcje dzięki 12 edytowalnym tarczom zegarka. A jeśli chcesz, aby Twój smart watch jeszcze lepiej wyrażał Ciebie - prześlij własne zdjęcie jako obraz tła, aby całkowicie spersonalizować Twój zegarek.

Ekranów dotykowych z funkcją Always-on Display

Przesyłanie własnych zdjęć na tarczę zegarka

Animowanych tarcz zegarków

Edytowalnych tarcz zegarków

Łatwe zarządzanie zdrowiem

Dzięki zegarkowi Amazfit GTR 3 można dokładniej i wydajniej uzyskiwać dane dotyczące zdrowia, które mają dla Ciebie największe znaczenie. Zastosowany w zegarku zaawansowany czujnik biometryczny 6PD (sześć fotodiod) BioTracker™ PPG 3.0 umożliwia jednoczesne śledzenie wielu parametrów zdrowotnych i jeszcze efektywniej wykorzystuje światło widzialne.

Sprawdź 4 główne wskaźniki stanu zdrowia za jednym dotknięciem

Dzięki Amazfit GTR 3 sprawdzisz tętno, natlenienie krwi, poziom stresu i częstość oddechu za pomocą jednego dotknięcia zegarka, uzyskując wynik w ciągu zaledwie 45 sekund. Z łatwością ocenisz swój stan zdrowia, bez konieczności korzystania z wielu różnych aplikacji - wystarczy jedno dotknięcie, abyś szybko uzyskał potrzebne dane i mógł powrócić do swoich codziennych zajęć.

Weź głęboki oddech

Urządzenia przeznaczone do noszenia (ang. wearables) rzadko są wyposażone w funkcję umożliwiającą monitorowanie częstości oddechów – mimo, że jest to ważny parametr zdrowotny. Zbyt wolne lub szybkie tempo oddychania jest częstym objawem różnych problemów zdrowotnych. Urządzenie Amazfit GTR 3 umożliwia łatwy pomiar tego istotnego parametru jednym dotknięciem.

Inteligentne całodobowe monitorowanie poziomu tlenu we krwi

Wiedząc, jak znaczącą rolę odgrywa saturacja, czyli nasycenie krwi tlenem mierzone poziomem SpO2 wyrażonym w procentach, twórcy smart zegarka Amazfit GTR 3 wyposażyli go w zaawansowany biosensor, który jest w stanie przez cały dzień automatycznie monitorować5 poziom SpO2, dzięki nowemu algorytmowi Zepp. Zegarek wysyła również alert, jeśli wykryje, że poziom SpO2 jest zbyt niski, gdy nie możesz zasnąć.

GTR 3 zmierzy poziom SpO2 także wtedy, gdy jesteś zaangażowany w intensywny wysiłek umysłowy lub fizyczny, bądź też po prostu czujesz się poddenerwowany w ciągu dnia. Wykonując ręczny test SpO2, otrzymasz wynik w ciągu zaledwie 15 sekund.

Monitorowanie tętna przez cały dzień i podczas pływania

Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, profesjonalistą, czy osobą, która po prostu chce prowadzić bardziej aktywny tryb życia, powinieneś dbać o swoje serce.

Amazfit GTR 3 może monitorować Twoje tętno6 przez cały dzień – nawet, gdy pływasz. Dzięki powiadomieniom informującym o zbyt wysokim lub zbyt niskim tętnie, a także śledzeniu stref tętna, ten inteligentny zegarek pozwali Ci wyznaczyć optymalną intensywność treningów, stając się wszechstronnym i łatwym w obsłudze partnerem do ćwiczeń.

Codzienna ocena stanu zdrowia dzięki PAI Health Assessment

Codzienne czynności, takie jak sprzątanie domu czy zabawa z dziećmi, mogą przyczynić się do poprawy kondycji i ogólnego samopoczucia.

System oceny stanu zdrowia PAI zastosowany w urządzeniu Amazfit GTR 3 bierze pod uwagę te drobne działania, a także konwencjonalne wskaźniki zdrowia i aktywności fizycznej, takie jak tętno, i przekształca te złożone dane w unikalny dla każdego użytkownika wynik, abyś otrzymał jasny i zrozumiały przegląd swojego aktualnego stanu zdrowia.

Dogłębne monitorowanie jakości snu i oddychania podczas snu

Stres w pracy lub nieregularne pory zasypiania i wstawania mogą prowadzić do pogorszenia jakości snu. Z pomocą Amazfit GTR 3 masz szybki i łatwy dostęp do danych dotyczących snu bezpośrednio na ekranie zegarka - nie musisz więc sięgać po telefon tuż po przebudzeniu.

Monitorowanie faz snu i

drzemek w ciągu dnia

Śledzenie jakości oddychania

w nocy po zaśnięciu

Propozycje poprawy nawyków

związanych ze snem

Śledź poziom stresu i cykle miesiączkowe

Jeśli zdarza się, że problemy dnia codziennego zaczynają Cię przytłaczać, powodując napięcie nerwowe i stres. Lub, jeżeli po prostu chcesz pozwolić sobie na komfort planowania z większym wyprzedzeniem, Amazfit GTR 3 jest właśnie dla Ciebie!

Monitorowanie i pomiar poziomu stresu

Ustaw zegarek tak, aby przez cały dzień monitorował poziom stresu.

Otrzymuj ostrzeżenia o zbyt wysokim poziomie stresu.

Wykonuj testy oceniające poziom stresu – w dowolnym momencie w ciągu dnia.

W przypadku wykrycia wysokiego poziomu stresu zegarek podpowie Ci odpowiednie ćwiczenia oddechowe, które pomogą się wyciszyć i uspokoić.

Śledzenie cyklu menstruacyjnego

Zapisuj informacje dotyczące Twojego cyklu miesiączkowego.

Sprawdzaj, kiedy możesz mieć miesiączki i dni płodne.

Otrzymuj przypomnienia, aby uniknąć niespodzianek.

Partner treningowy nowej generacji z ponad 150 Trybami Sportowymi

Niezależnie od tego czy jesteś graczem zespołowym, czy wolisz skupić się na samodzielnym treningu, Amazfit GTR 3 to najprostszy w obsłudze smartwatch sportowy. Dzięki ponad 150 wbudowanym trybom sportowym, które dostosujesz do ulubionego rodzaju aktywności, zegarek pomoże Ci śledzić tętno, spalone kalorie i wiele innych ważnych wskaźników.

Inteligentne rozpoznawanie 8 dyscyplin sportowych

Urządzenie Amazfit GTR 3 inteligentnie rozpoznaje ruchy użytkownika i automatycznie rejestruje powiązane z nimi sportowe dane, gdy tylko użytkownik rozpocznie jedno z tych 8 ćwiczeń: bieg na świeżym powietrzu, trening na bieżni, spacer w plenerze, spacer w zamkniętym pomieszczeniu, jazda na rowerze na świeżym powietrzu, pływanie w basenie11, trening na wioślarzu lub urządzeniu eliptycznym.

Bezproblemowe rozumienie specjalistycznych danych dzięki PeakBeats™

Zegarek jest wyposażony w zaawansowany autorski algorytm ruchu, który ocenia specjalistyczne dane, takie jak: maksymalny pobór tlenu (VO2 Max), czas pełnej regeneracji organizmu, obciążenie treningowe oraz efekty treningu. Śledź wskaźniki, które wpływają na regenerację, postępy i zdolność wysiłkową, i monitoruj swoją kondycję w profesjonalny sposób.

Bo chodzi o podróż, a nie o jej cel

Zegarek ma wbudowany wysokościomierz barometryczny, który pomaga kontrolować wysokość nad poziomem morza i ciśnienie powietrza podczas aktywności na świeżym powietrzu, a także obsługuje systemy nawigacji satelitarnej GPS, GLONASS, Galileo, BDS i QZSS, umożliwiając dokładne śledzenie przebytej trasy.

Konkuruj z samym sobą

Znudził Ci się samotny bieg? Ścigaj się z samym sobą, włączając funkcję Virtual Pacer. Zegarek wyświetli ikonę przedstawiającą jeden z Twoich wcześniej zarejestrowanych biegów oraz inną ikonę pokazującą Twoje aktualne wyniki, abyś mógł wyznaczyć sobie cel do pobicia i z każdym biegiem stawać się lepszym.

Odkryj pływanie na nowo dzięki klasie wodoszczelności 5 ATM

Urządzenie Amazfit GTR 3 uzyskało klasę wodoodporności 5 ATM, dzięki czemu możesz bez obaw zanurzyć się w morzu lub pływać w basenie, nie zdejmując go z nadgarstka.

Łatwa interakcja

Amazfit GTR 3 zapewnia płynne i intuicyjne wrażenia użytkownika. Uzyskaj szybki dostęp do potrzebnych danych i wygodnie przechodź od jednej funkcji do drugiej - dzięki smartwatchowi, w którym podstawowe funkcjonalności działają lepiej niż kiedykolwiek.

Klasyczna koronka zapewniająca płynną nawigację

Choć ekrany dotykowe są bardzo wygodne, czasami trzeba korzystać ze smart zegarka bez konieczności zakrywania lub dotykania ekranu palcami (np. w trakcie lub tuż po wyjątkowo intensywnym treningu).

Amazfit GTR 3 jest wyposażony w praktyczną, obrotową koronkę wykonaną w kunsztownym procesie CNC, która działa jak dodatkowy przycisk, ułatwiając obsługę zegarka. Wystarczy przekręcić koronkę, aby płynnie przechodzić między aplikacjami i funkcjami - z odczuwalną haptyką (dotykową informacją zwrotną) generowaną przez wbudowany silnik liniowy.

Asystenci głosowi online i offline, którzy uwolnią Twoje ręce

Z łatwością ustawisz alarm, uzyskasz odpowiedź na zadane pytanie, przetłumaczysz dowolny tekst i nie tylko. A wszystko dzięki aplikacji Alexa, która jest integralną częścią zegarka Amazfit GTR 3. Jeśli jesteś poza domem i nie masz dostępu do Internetu, skorzystaj z pomocy asystenta głosowego działającego offline, który umożliwia wykonywanie operacji, takich jak: włączanie trybu sportowego lub otwieranie funkcji służących pomiarowi stanu zdrowia za pomocą poleceń głosowych.

Alexa Built-in

Offline Voice Assistant

Nowoczesny styl życia

Cechą najlepszych urządzeń z rodziny smart jest to, że szybko stają się integralną częścią prowadzonego stylu życia i ułatwiają wykonywanie codziennych czynności. Urządzenie Amazfit GTR 3 to niezawodny, wszechstronny i zaawansowany partner, który jest zawsze gotowy do pomocy, niezależnie od tego, czy idziesz do pracy, na siłownię, czy na spotkanie z przyjaciółmi.

 • Model
  GTR 3
 • Rodzaj wyświetlacza
  HD AMOLED
 • Przekątna wyświetlacza
  1,39"
 • Rozdzielczość wyświetlacza
  454 x 454 px
 • Materiał wykonania koperty
  Aluminium
 • Powłoka wyświetlacza
  Szkło hartowane, powłoka Anti-Fingerprint
 • Kolor koperty
  Kremowy
 • Wymiary koperty
  46,4 x 46,4 x 10,7 mm (szer. x wys. x grub.)
 • Odporność
  Wodoodporność 5 ATM
 • Czujniki
  Akcelerometr, pulsoksymetr, pulsometr, barometr, magnetometr, żyroskop
 • Rodzaje monitorowania aktywności
  Krokomierz, licznik spalonych kalorii, monitorowanie snu, monitorowanie poziomu stresu, monitorowanie tętna, pomiar dystansu, powiadomienia o braku aktywności
 • Tryby aktywności
  150+ trybów: bieganie, jazda rowerem, pływanie, treningi na świeżym powietrzu, wspinaczka, wędkarstwo, jazda na deskorolce, jazda na rolkach, parkour, sporty halowe, stepper , aerobik, trening siłowy, sztuki walki, hokej, tenis i inne
 • Funkcje multimedialne
  Odtwarzanie muzyki, sterowanie odtwarzaczem
 • Funkcje telefoniczne
  Powiadomienia o: połączeniach, SMS, e-mail; podgląd wiadomości, kończenie połączeń
 • Funkcje dodatkowe
  Alarm wibracyjny, budzik, kalendarz, prognoza pogody, stoper, timer
 • Łączność bezprzewodowa
  Bluetooth
 • Tryby lokalizacji
  GPS, GLONASS, Galileo, BDS, QZSS
 • System operacyjny
  Dedykowany system operacyjny producenta
 • Bateria
  450 mAh litowo-jonowa
 • Czas pracy na baterii
  do 21 dni standardowego użytkowania
 • Czas ładowania
  ok. 2 h
 • Materiał wykonania paska
  Silikon
 • Długość paska
  206 mm
 • Szerokość paska
  22 mm
 • Kolor paska
  Kremowy
 • Kompatybilne paski
  O szerokości 22 mm
 • Kompatybilny z systemami
  Android 7.0 lub nowszym, iOS 12.0 lub nowszym
 • Akcesoria w zestawie
  Kabel ładujący, instrukcja użytkowania
 • Waga
  32 g
 • Dodatkowe informacje
  Bezprzewodowa synchronizacja, integracja z aplikacją mobilną
 • Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)

Pliki do pobrania

GTR 3

Instrukcja obsługi Amazfit GTR 3

Pliki do pobrania (4.33MB)

8 innych produktów w tej samej kategorii: